Contact

Contact Alser Forest SRL
Adresa: Șoseaua Tărlungeni Nr. 32 (DJ 103A Brașov-Zizin, km 7)
Săcele 505600, Jud. Brașov
GPS: 45°39’04.2″N 25°42’22.5″E
Tel/Fax: +4 0268 249 908
E-mail: office@utilajedepadure.ro



Persoane de contact

MSc. Ing. Albert Șerban – Director General
mobil: 0744 995 450
email: albert@utilajedepadure.ro

Ing. Florin Aparaschivei – Director Vanzari
mobil: 0752 012 399
email: aparaschivei@utilajedepadure.ro

Contact Alser Forest

Codruț Ungureanu
Agent Vanzari Echipamente de Padure – BV, CV, PH, BZ, HR
mobil: 0757 050 413
email: codrut@utilajedepadure.ro

Ing. Petre Bețivu
Agent Vânzări Echipamente de Padure – AG, DB, VL, GJ, DJ, TR
mobil: 0786 497 271
email: petre@utilajedepadure.ro

Emanuel Cârligeanu
Agent Vânzări Echipamente de Padure – SV, BN, BT
mobil: 0745 599 400
email: emanuel@utilajedepadure.ro

Blaga Andrei-Florin
Agent Vânzări Echipamente de Padure – HD, SB, AB, AR, BH, TM, CS
mobil: 0757 050 936
email: andrei@utilajedepadure.ro

Iulian Panaite
Agent Vânzări Echipamente de Padure – BC, NT, VN, VS, IS, GL
mobil: 0746 266 159
email: iulian@utilajedepadure.ro

Marius Sibișan
Agent Vânzări Echipamente de Padure – CJ, MM, SJ, SM, BH, MS, BN
mobil: 0743 273 143
Email: marius@utilajedepadure.ro


Website-uri


Formular de contact


DANU


DaNu